"Her Toplantı Bir Proje"

Yapı Merkezi

Yapı Merkezi

Yapı Merkezi, 1965 yılında, "insanlığa mutluluk ortamı yaratarak hizmet edecek çağdaş yapı projelerini üretmek ve inşaatlarını gerçekleştirmek" amacıyla kurulmuştur.

Yapı Merkezi; kurduğu şirketlerle özellikle ulaşım sistemleri; kent içi raylı sistemler; tüneller, köprüler, viyadükler; endüstriyel ve genel hizmet yapıları; konutlar, su toplama ve temin sistemleri; restorasyon, güçlendirme ve onarım işleri ile ilgili yurtiçinde ve yurtdışında sayısız projeyi başarı ile hayata geçirmiştir.

Yapı Merkezi tüm faaliyetlerinde Türkiye’nin kalkınmasını, dünya uygarlığının gelişmesini; müşterilerinin, çalışanlarının ve ortaklarının memnuniyetini ve şirket değerlerini en ön planda tutar. Yapı Merkezi ayrıca doğanın gösterdiği çözüm yollarından ilham alarak; bilgi ve teknolojiye, insan kaynaklarına ve yeni yönetim sistemlerine sürekli yatırım yapar.  

Yapı Merkezi yarım asırlık tecrübesinden kaynaklanan özgüvenle birlikte; yatırımları, özkaynakları, binlerce aile bireyi, başarılı geçmişi ve ışıldayan geleceği ile ülkemizin yükselen bir değeridir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de bilgi işlemedeki ve estetik tutum sergilemedeki maharetini artıracak olan Yapı Merkezi, aranan ve güven duyulan bir "dünya markası" olma vasfını gittikçe pekiştirecek; Türkiye’nin ve dünyanın bayındırlık tarihindeki seçkin konumunu sürdürecektir.


Ocak 2015

26 Ocak-08 Mart 2015 tarihleri boyunca salonlarımızda ağırladığımız Yapı Merkezi'ne , Turkuaz Toplantı Salonları'na gösterdiği ilgiden ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.