"Her Toplantı Bir Proje"

Enerjisa

Enerjisa

Enerjisa 1996 yılında Sabancı şirketlerinin elektrik gereksinimlerini karşılamak üzere bir otoprodüktör şirketi olarak kurulmuştur. Elektrik zincirinin tüm aşamalarında değer yaratmayı hedefleyen entegre yapısı, müşteri ve pazar odaklı iş modelleri, verimliliği ve teknolojiyi esas alan üretim ve dağıtım yatırımları, rekabetçi stratejileri ile Türkiye’nin büyüyen elektrik piyasasının lider oyuncularından birisi durumuna gelmiştir.

Enerjisa, Türkiye’de elektrik enerjisi sektöründe üretim, dağıtım, toptan ve perakende ticareti içeren bir stratejiyle liderlik hedeflemektedir. Bu hedefe yönelik faaliyetler, 2011 yılında kurulan ve Enerjisa Enerji Üretim, Enerjisa Elektrik Enerjisi Toptan Satış, Enerjisa Elektrik Perakende Satış, Enerjisa Doğal Gaz Toptan Satış ve Enerjisa Elektrik Dağıtım A.Ş. operasyonel şirketlerini bünyesinde bulunduran, çatı şirketi Enerjisa Enerji A.Ş. tarafından sürdürülmektedir.


Aralık 2014

17-18 Aralık 2014 tarihlerindeki Proje Yönetimi eğitimi için salonlarımızı tercih eden firmaya, tarafımıza gösterdikleri ilgi ve güvenden ötürü teşekkür ederiz.