"Her Toplantı Bir Proje"

PDR Group

PDR Group

PDR Group şirketleri odaklandıkları alanlarda bağımsız olarak faaliyet gösterdikleri gibi birbirlerinin kavramsal yaklaşımlarını ve yöntemlerini kaynaştırarak farklı çözümler de oluştururlar. Bu nedenle güçlerini hem temsil ettikleri dünya çapındaki değerli bilgi tabanlarından ve birikimlerinden hem de birlikte çalışma sinerjisinden alırlar. PDR Group Şirketleri, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında büyük değişim projelerini başarıyla gerçekleştirmiştir. Özellikle yüksek performans ve standardizasyon gerektiren büyük projelerle şirketlerin kazandığı deneyim grubun mevcut yapabilirlik yeteneğini ve kapasitesini en yüksek düzeye taşımış ve gruba uluslararası kuruluşlarla rekabet etme gücü sağlamıştır.

Kurulduğu günden bu yana 3.000’den fazla şirket ve 600.000’den fazla katılımcı kitlesine ulaşan PDR Group kuruluşları bünyesinde 40’ı Eğitim ve Performans danışmanı olmak üzere toplam 80 kişi çalışmaktadır.


Aralık 2014

11-12 Aralık 2014 tarihli eğitim organizasyonları için tekrar salonlarımızda ağırladığımız firmaya, Turkuaz Toplantı Salonları'na gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederiz.