"Her Toplantı Bir Proje"

TTNET

TTNET

TTNET Anonim Şirketi, Türk Telekom Grubu’nun internet servis sağlayıcısı olarak 26 Nisan 2006 tarihinde kurulmuş ve 14 Mayıs 2006 tarihinde 'İnternet Servis Sağlayıcı Lisansı' alarak faaliyetlerine başlamıştır.

Temel stratejik amacı Müşteri odaklı ve entegre bir yaklaşım ile sürdürülebilir büyüme olarak tanımlanmıştır.

Sabit Ses, Sabit Data, Mobil Ses, Mobil Data, TV ve dijital servisleri birlikte sahiplenen TTNET, birçok yenilikçi ürün, hizmet ve servisi tüketicilerle buluşturmaktadır. Türkiye’yi internete bağlamak ve dünyayla tanıştırmak amacıyla 2006’da kurulan TTNET, dijital dönüşüme öncülük ederek kısa sürede tüm iletişim ihtiyaçlarını bir arada sunabilen Türkiye’nin lider internet şirketi haline gelmiştir. Günümüzde kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sektörde öncü rol oynayan TTNET, en yüksek abone sayısı ile pazarın lideri konumundadır. İletişim teknolojilerinin bileşenleri olan Sabit Ses, Sabit Data, Mobil Ses, Mobil Data, TV ve dijital servisleri birlikte sahiplenen TTNET, sekiz yılda birçok yenilikçi ürün, hizmet ve servisi müşterilerle buluşturmuştur.

 


Kasım 2013

Daha önceki organizasyonlarında salonlarımızdan memnun ayrılan TTNET, 04-05 Kasım tarihlerinde, yine Turkuaz Toplantı Salonları'nı tercih etti. Firmaya, bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.