"Her Toplantı Bir Proje"

Medyasoft

Medyasoft

Medyasoft Danışmanlık ve Eğitim A.Ş. kurumların dijital dönüşümünde güvenilir iş ortağı olma bilinci ve sorumluluğuyla Türkiye’de çok başarılı projelere imza atıyor. 1999'dan beri dijital ajans hizmetlerinden müşteri deneyimi yönetimine kurumsal yönetim sistemlerinden eğitime ve dış kaynak hizmetlerine, kadar yüzlerce kurumsal müşteriye uçtan uca katma değerli çözümler sunuyor.

SAP, Adobe ve Microsoft Gold Partner’ı Medyasoft profesyonel kadrosuyla, danışmanlık desteği verdiği şirketlere yetkin ve güvenilir çözümler sunuyor ve BT dış kaynak hizmeti veriyor.

Web ve mobil uygulamalarda uzman bir ekiple müşterilerine uzun soluklu olarak hizmet veren Medyasoft, analiz, danışmanlık, planlama, değerlendirme, raporlama, strateji ve profesyonel proje yönetimi kapsamında katma değerli hizmetler sunuyor.

SAP, Microsoft, Adobe, Autodesk gibi dünya devleriyle işbirliği içinde sürdürdüğü eğitim programları ile alanında pek çok ilke de imza atan Medyasoft, kurumlara ve kurumsal profesyonellere özel eğitim fırsatları da sunuyor.


Eylül 2012

Medyasoft, salonlarımızda 2012 yılı boyunca devam eden SAP FI, SAP BC, SAP ABAP eğitimlerinin yanı sıra, yeni gruplar olarak başlattığı SAP MM, SAP CO, SAP PP ve SAP SD eğitimlerini de Turkuaz'da düzenlemeye devam ediyor. Dostluğumuz ve yürüttüğümüz iş birlikteliği için Medyasoft'a teşekkür ederiz...