"Her Toplantı Bir Proje"

Bize Ulaşın

TURKUAZ TOPLANTI SALONLARI 

Atatürk Mah. 39. Ada Meriç Cad. Turkuaz Plaza T10 Blok Kat:2 D:24-29 Ataşehir/İstanbul (Ataşehir Eski Tapu Binası' nın 2. katı, Sevinç Dershanesi'nin üstü)
Posta Kodu: 34758

Ataşehir Migros'un bulunduğu göbekten sağa dönülerek açık otoparkın içinden (ilk sağdan) tekrar sağa dönülür. Turkuaz Toplantı Salonları ve kırmızı Car Wax tabelaları takip edilir. Aracınızı Car Wax'ın otoparkına ya da bina önüne park ederek 2. kata çıkabilirsiniz.

Enlem: 40°59'27.47"K Boylam: 29° 7'18.98"E

Tel     :  +90 216 455 80 52 (pbx)
Faks  : +90 216 455 82 78 
Email: info@turkuaztoplanti.com

 

Detaylı Adres Bilgisi:

 

2. Köprüden Arabayla Geliş:  2. Köprüden Ankara yönüne doğru ilerlerken, 4. sapak olan K.Bakkalköy - Ataşehir sapağından sapılır. Sapağın sonundaki ışıklardan karşı sola dönülür.  Yaklaşık 150 m. sonraki ışıklardan sola dönülür. Düz  ilerleyince sağda Petrol Ofisi Benzin İstasyonu geçildikten sonra göbeğe gelinir. Göbekten düz karşıya devam edilir. 1. ışıklar geçilir, 2. ışıklardan önceki sapaktan sağa sapılır. Sapakta Meriç Cad. tabelası var. Buradan düz devam edilir. Solda Radisson Blu Otel geçildikten biraz sonra, solda açık spor sahaları geçilir geçilmez, altında Migros Jet’in (1.katta Sevinç Dershanesi) olduğu bina, “Turkuaz Toplantı Salonları”nın olduğu binadır. Aracınızı park etmek için,  Migros Jet’i geçtikten sonra sola  dönülür. Döner dönmez solda “Turkuaz Plaza Kapalı Oto Parkı”na girilir. Otopark 3 katlıdır. Turkuaz Toplantı Salonları binanın 2. katındadır.

 

1. Köprüden Arabayla Geliş: 1. Köprüden Ankara yönüne doğru ilerlerken, Acıbadem  sapağını geçtikten sonra Ataşehir – Sabiha Gökçen sapağından sapılır. Düz ilerledikten sonra Ataşehir yazılı sapaktan çıkılır. Sapaktan çıkılır çıkılmaz, ikili ayrımda yine Ataşehir tabelası takip edilir. Hafif yokuş yukarı çıkınca sağ taraftaki ışıklara gelinir ve ışıklardan sola dönülür. Düz ilerleyerek , sol taraftaki 2. aradan sola dönülür ve düz ilerlenir. Sağınızda kalacak Kent Çarşı’yı geçtikten sonra küçük bir göbek gelir. Bu göbekten karşıya düz devam edilir. Sağda Ataşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü görülür. Emniyet Müdürlüğünden hemen sonraki göbekten karşıya düz devam edilir. İlerledikten sonra  ışıklardan sağ tarafa devam edilir (ışıklardaki Atatürk Mah. Yönü seçilecek). Işıkları geçer geçmez ilk sağdan sapılır, düz devam edilir, yukarı doğru çıkılır. Yolun sonundan sola dönülür (burası tek yöndür mecburi sola dönmüş olacaksınız). Biraz ilerledikten sonra, solda açık spor sahaları geçilir geçilmez, altında Migros Jet’in (1.katta Sevinç Dershanesi) olduğu bina, “Turkuaz Toplantı Salonları”nın olduğu binadır. Aracınızı park etmek için, Migros Jet’i geçtikten sonra sola dönülür. Döner dönmez solda “Turkuaz Plaza Kapalı Oto Parkı”na girilir. Otopark 3 katlıdır. Turkuaz Toplantı Salonları binanın 2. katındadır.

 

Kadıköy Yönünden Arabayla Geliş: E-5 yolundan Kadıköy tarafından Kartal yönüne devam ederken Ataşehir - Hal sapağından çıkılır. Sapaktan sonraki ikinci aradan (Ataşehir tabelası var) sağa devam edilir. Üst yola çıkıp Ataşehir tabelası takip edilir. Yaklaşık 300 m sonra Ataşehir sapağına gelinir ve buradan çıkılır. Sapaktan döndükten kısa bir süre sonra ilk ışıklardan sola dönülür. Burada yolun solunda kalmaya dikkat edin. Biraz ilerledikten sonra ilk ışıklardan sola dönülür. Düz devam edilir. Sola doğru kıvrılan yol takip edilerek sağda Memorial Hastanesi görülür (burada yolun sağında kalmaya dikkat edin). Hastanenin önündeki ışıklardan sağa devam edilerek, düz ilerlenir. Düz  ilerleyince  sağda Petrol Ofisi Benzin İstasyonu geçildikten sonra göbeğe gelinir. Göbekten düz karşıya devam edilir. 1. ışıklar geçilir, 2. ışıklardan  önceki sapaktan sağa sapılır. Sapakta Meriç Cad. tabelası var. Buradan düz devam edilir. Solda Radisson Blu Otel geçildikten biraz sonra, solda açık spor sahaları geçilir geçilmez, altında Migros Jet’in (1.katta Sevinç Dershanesi) olduğu bina, “Turkuaz Toplantı Salonları”nın olduğu binadır. Aracınızı park etmek için,  Migros Jet’i geçtikten sonra sola  dönülür. Döner dönmez solda “Turkuaz Plaza Kapalı Oto Parkı”na girilir. Otopark 3 katlıdır. Turkuaz Toplantı Salonları binanın 2. katındadır.

 

Kadıköy’den Otobüsle Geliş: Kadıköy’den 19E, 19M ve 14ŞB hatlarına binilerek gelinir. Ataşehir’e girdikten sonra önce Yakut sonra Sedef Durağı geçildikten sonra “Ataşehir Plazalar Durağı”nda inilir. Durağın hemen arkasında Turkcell Bayisinin ve Döviz Bürosunun olduğu aradan ilerlenerek, arkadaki yürüyen merdivenlerden yukarı çıkılır. Merdivenden çıktıktan sonra sağ tarafa dönülür.  30 m ilerde soldaki 7. Cadde (CarWax yönlendirmesi var) tarafına doğru yukarı ilerledikten sonra ilerde sağdaki 5 katlı bina “Turkuaz Toplantı Salonları”nın olduğu binadır. Binanın girişi için yolun sonunda sağa dönülür. “Turkuaz Toplantı Salonları” binanın 2. katındadır.

 

Metrobüsle Geliş:  “Uzunçayır Durağı”nda inilir. Merdivenlerden Kartal tarafı yönüne inilir. Buradan Kadıköy yönünden gelen 19E, 19M, 16M ve 14ŞB hatlarına ya da Ataşehir minübüslerine binebilirsiniz. Ataşehir’e girdikten sonra önce Yakut sonra Sedef Durağı geçildikten sonra “Ataşehir Plazalar Durağı”nda inilir. Durağın hemen arkasında Turkcell Bayisinin ve Döviz Bürosunun olduğu aradan ilerlenerek, arkadaki yürüyen merdivenlerden yukarı çıkılır. Merdivenden çıktıktan sonra sağ tarafa dönülür. 30 m ilerde soldaki 7. Cadde (CarWax yönlendirmesi var) tarafına doğru yukarı ilerledikten sonra ilerde sağdaki 5 katlı bina “Turkuaz Toplantı Salonları”nın olduğu binadır. Binanın girişi için yolun sonunda sağa dönülür. “Turkuaz Toplantı Salonları” binanın 2. katındadır.