"Her Toplantı Bir Proje"

Salon Düzenleri

Toplantılarınızın verim ve etkinliğini etkileyen çok önemli bir faktör de katılımcılar arasındaki etkileşimdir. Salon düzeni, etkileşim üzerinde belirleyici etkiye sahiptir. Tüm salonları talep ettiğiniz şekilde düzenlenebilecek modüler mobilyalarla donatılmış olan Turkuaz Toplantı Salonları, size  farklı toplantı konseptleri için alternatif düzenler sunar.

 U Düzen: Masalar U şeklinde dizilir, katılımcılar dış kenarlarda otururlar. Anlatıcı tüm katılımcılarla rahatlıkla göz teması kurabilir, etkileşim için ideal düzendir. 20-25 kişiye kadar toplantılarıda, özellikle eğitimlerde tercih edilir. Turkuaz Salonları’nın standart düzenidir.

 Sıra Düzeni: Masalar aralarından geçilebilecek kadar mesafe bırakarak, tek tek dizilir. Eğitici amaçlı toplantılarda kullanılır, ancak etkileşimi güçleştiren bir düzendir.

 Küme Düzeni: Masalar gruplara ayrılarak dizilir. Birkaç grubun aynı anda çalışma yapması için uygundur. Turkuaz Toplantı Salonlarında 4,6 ve 8’er kişilik gruplar şeklinde düzenleme yapılabilir.

 Tiyatro Düzeni: Anlatıcı en önde, katılımcılar ise karşısında tek tek sandalyelerde yer alır. Kalabalık toplantılar, konferanslar ve gösteriler için uygundur.