"Her Toplantı Bir Proje"

TURKUAZ HAKKINDA

Birbirinden farklı 9  toplantı salonunuyla; eğitim, toplantı ve seminerleriniz için ideal bir ortam oluşturan Turkuaz Toplantı Salonları, 50 kişiye kadar olan tüm organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor.

 

Salonlarımız, 2012 yılında hizmete girdiğinden bu yana, katılımcılarına eşsiz toplantılar yaşatıyor. Siz de eğitim, toplantı ya da seminerleriniz için farklı bir deneyim yaşamak isterseniz, Turkuaz Toplantı Salonları Ataşehir’deki hem merkezi hem yeşillikler içindeki ortamında sizleri ağırlamak için hazır. Son teknolojiyle donatılmış, sistem ve network alt yapısına sahip, birbirinden şık toplantı salonları, verimli toplantılarınız için sizleri bekliyor.

 

Günlük ve yarım günlük kiralama alternatifleri ile eğitim salonu kiralama ve seminer salonu kiralama anlamında tüm beklentilerinizi karşılayacak olan Turkuaz Toplantı Salonları’nda; gerek teknik donanım, gerek güler yüzlü personel kadrosu ve lezzetli ikramlar ile, siz de toplantılarınızı taçlandırabilirsiniz.

 

Konuklarının görüşleri doğrultusunda kendini günden güne yenilemeye devam eden eğitim salonlarımız, size beklediğiniz konforu, gün ışığını, rahatlığı ve çok daha fazlasını sunuyor. Henüz misafirmimiz olmadıysanız, seminer, eğitim yada toplantılarınız için, sizi en kısa zamanda Turkuaz Toplantı Salonları’na bekliyoruz.

 

Tanıtım sunumu için lütfen tıklayın.